POLECAMY : Aktualne oferty - Hurtownia Stron - Budujemy Remontujemy

>

Portal społecznościowy dla Polaków mieszkających za granicą

Ruszył portal społecznościowy dla katolickiej Polonii

Polacy mieszkający za granicą mogą nawiązywać nowe Wartościowe znajomości. Taką możliwość daje im portal www.znajomapolonia.com Strona jest dedykowana osobom, które mieszkają poza granicami kraju i starają się żyć w zgodzie z wartościami katolickimi. Jedni znajdują tam przyjaciół innym udaje się odnaleźć swoją "drugą połówkę".

Aby móc korzystać z serwisu trzeba spełniać dwa warunki: mieszkać poza krajem i starać się żyć według wartości proponowanych przez Kościół katolicki.

Jeżeli szukasz osób, które mają ten sam system wartości i żyją na emigracji to serwis www.znajomapolonia.com jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do odwiedzin strony Portal społecznościowy dla Polaków mieszkających za granicą, która należy do kategorii Portale polonijne

www.znajomapolonia.com
178
5.0/5 dla 1 ocena
1
22-01-2011
Portal społecznościowy dla Polaków mieszkających za granicą

POLECAMY : Aktualne oferty - Hurtownia Stron - Budujemy Remontujemy

>

Opinie: Portal społecznościowy dla Polaków mieszkających za granicą

frpl napisano na, 24-01-2011 |
Ocena:
5/5
Świetna strona dla osób pragnących poznać innych Polaków zamieszkujących te sama okolice, w których sami mieszkają a i być może dzięki tej witrynie odnajdziesz odnajdziesz partnera lub partnerkę na emigracji, co pozwoli Ci ułożyć szczęśliwe życie poza granicami Polski. Serdecznie polecam!!!
 
Podziękowania dla Arfooo Katalog © 2008 - 2016    Generated in 0.040 Queries: 7    Kontakt    Wiadomości