POLECAMY : Aktualne oferty - Hurtownia Stron - Budujemy Remontujemy

>

Gebrauchte Spritzgießmaschinen

Europnet to firma o międzynarodowym zasięgu, obejmującym miedzy innymi takie kraje jak polski, niemiecki czy rosyjski.

Europnet wyspecjalizował się w naprawach, handlu i transporcie maszyn typu wtryskarka, a także akcesoriów do takich maszyn, gdyż jedynie specjalizacja daje sposobność oferowania naszym europejskim klientom usług oraz produktów wysokiej europejskiej jakości.

W naszej ofercie znajdziesz serwis stacjonarny i mobilny, który oferujemy między innymi terytorium Polski i Niemiec.
Naszym klientom oferujemy współpracę z naszym serwisem w oparciu o długoterminowe umowy, ewentualnie jeśli klient tak zechce, na zasadzie jednorazowych usług serwisowych.

zapewniamy możliwość przetransportowania wtryskarek i innych maszyn wielkogabarytowych do 1200t. tak zwanej siły zwarcia.
Nasza firma rozumie iż transport wtryskarek czy innych urządzeń wielkogabarytowych może przysporzyć klientom dużych kłopotów postanowiliśmy więc i z tym problemem sobie poradzić, od kilku lat oferujemy odbiorcom transport urządzeń na obszarze całej unii europejskiej

Zapewniamy bezpieczne i profesjonalne rozłożenie maszyn, sprawny załadunek i transport, a także sprawne zmontowanie i uruchomienia maszyny w nowej lokacji.
Europnet posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie maszyn na terenie.

Oferujemy wtryskarki oraz części zamienne do wtryskarek znanych marek
- Demag,
- Arburg,
- Krauss Maffei,
- Battenfeld,
- Ferromatik,
- Engel,
- Negri Bossi,
i urządzenia wielu innych marek.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje także skup wtryskarek używanych, po niezwykle konkurencyjnych cenach. Na stronie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz formularz dzięki któremu możesz łatwo wpiszesz dane urządzenia które nie jest już niezbędne, Twojemu przedsiębiorstwu.

wieloletnie doświadczenie i obeznanie z działaniem tej kategorii urządzeń pozwala nam przeprowadzać proste adaptacje i moderniazcje podzespołów.

Zapraszamy klientów z całej unii.

Zapraszamy do odwiedzin strony Gebrauchte Spritzgießmaschinen, która należy do kategorii Usługi

europnet.de
2
0.0/5 dla 0 ocena
0
24-11-2014
Gebrauchte Spritzgießmaschinen

POLECAMY : Aktualne oferty - Hurtownia Stron - Budujemy Remontujemy

>

Inne dobre strony w tej samej kategorii co: Gebrauchte Spritzgießmaschinen

iBus - komfortowe przewozy osób do Niemiec
Oferujemy przewozy międzynarodowe na trasie Polska - Niemcy. Nasze busy zawierają wszelkie udogodnienia, których można spodziewać się po nowoczesnych samochodach. Są to m. in. telewizor, gniazdka 230V, dostęp do internetu za pomocą WiFi, regulowane fotele i oczywiście klimatyzacja. Obsługujemy rejon Podkarpacia i okolice Frankfurtu. Oferujemy wygodne metody płatności: gotówką,...
Tekst

Katalogi SEO
 
Podziękowania dla Arfooo Katalog © 2008 - 2016    Generated in 0.041 Queries: 8    Kontakt    Wiadomości